Vi er klar til at hjælpe

Udfyld formularen for at komme i kontakt med os, eller find en af vores nøglepersoner længere nede på siden.

Alulock Teamet

Direktør / Ejer

Jesper Lonardi

jesper@alulock.com

+ 45 21 25 04 82

Salg og Marketing

Luca Lonardi

Luca@alulock.com

+ 45 60 24 04 82

Finans / Bogholderi

Silvia Lonardi

silvia@alulock.com

+ 45 40 96 74 94

Kontaktinformation

Alulock ApS

Jættevej 20, DK-4100 Ringsted

Åben mandag til Fredag fra 8:00-17:00 

alulock@alulock.com - Vi besvarer mails indenfor 24 timer

Telefon 70 22 16 00

Faktura

Invoice@alulock.com

Ordre

Ordre@alulock.com